Malý Háj V

Vyprodáno Cena od: 1 607 550 Kč - Byty
27 - 119  m2Vytisknout Praha 10

Malý Háj V

Nízkoenergetické obydlí moderního vzhledu přinášející 140 bytových jednotek. Přesně tak vypadá pátá etapa developerského projektu Malý Háj V, která je v této fázi tvořena dvěma obytnými komplexy. Ty se pyšní prakticky řešenou architekturou, o níž se postarali Arch. Design project s.r.o. Celé stavební dílo je výtvorem společnosti FINEP.
Ta si v tomto případě dala záležet i na tom nejmenším detailu. Jsou to bytové jednotky s dispozičním uspořádáním od 1+kk do 4+kk nabízející podlahovou plochu 27 m2 až 119 m2. Všechny byty jsou vybaveny balkony, terasami nebo lodžiemi. Získat lze také podzemní či kryté parkovací stání. To vše ve spojení s dostatečnou zelení kolem obou domů.
Další etapy projektu Malý Háj:
Malý háj IV
Malý háj VI

Lokalita

Městská část Praha 10 – Štěrboholy je vyhledávanou lokalitou, jež dokáže uspokojit opravdu každého rezidenta. V blízkosti se nachází kupříkladu Hobby centrum, nákupní centrum Europark Štěrboholy, mateřské a základní školy, restaurace, pošta a mnohé další. Jen několik málo metrů od bytu máte stanici metra Malý Háj, takže se můžete dopravit i do ostatních částí metropole.
Pražské Štěrboholy samozřejmě neopomíjí ani na patřičnou zeleň. Tu tvoří z převážné části přírodní park Hrušov nebo rybník Slatina. Vedle procházek a rodinných výletů se lze oddávat také sportovním aktivitám. Pro ty venkovní jsou připraveny udržované cyklostezky, areál Golf Hostivař, pro ty vnitřní zase zvolíte některé z moderních zařízení.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Praha 10 - Štěrboholy
 • Cena od - do: 1 607 550 Kč - 5 833 167 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 27 - 119 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »