Malý háj IV

Vyprodáno Cena od: 2 583 375 Kč - Byty
27 - 120 m2Vytisknout Praha 10

Malý háj IV

Developerská společnost FINEP CZ posunula oblíbený projekt Malý háj do jeho čtvrté fáze, v rámci níž vznikly dva bytové domy s označením C1 a C2. Objekty s moderní a oku lahodící architekturou, na které se podíleli zkušení designéři. Velký důraz byl kladen na kvalitu stavebních materiálů, jejichž výsledkem je energetický štítek kategorie B. Záruka nižších provozních nákladů.
Oba bytové domy přináší dohromady 99 bytů, z nichž každý je obohacen o prostorné lodžie, balkony nebo terasy. Ty ve vyšších patrech jsou příslibem krásného výhledu po okolí. Dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk je otevřeno naprosto všem potenciálním rezidentům. Vyšší standard vybavení je zárukou patřičného pohodlí a životního komfortu.
Další etapy projektu Malý Háj:
Malý háj V
Malý háj VI

Lokalita

Praha 10 – Štěrboholy jsou místem, které vám nabídne dostatek klidu, soukromí a občanské vybavenosti. Lokalita s přemírou možností, jak trávit svůj volný čas a relaxovat. Někdo dá přednost sportovním aktivitám v podobě cyklostezek a in-line dráhy, jiný se vydá na procházku do přírodního parku Hrušov. Praktické využití z pohledu rybolovu najdou vodní plochy, včetně rybníku Slatina.
Z pražských Štěrbohol se prostřednictvím městské hromadné dopravy přesunete ke službám nejrůznějšího typu. Za zmínku stojí větší nákupní centra, Hobby centrum, škola a školka, restaurace či další sportovní zařízení. Příjemné jsou určitě tenisové kurty nebo areál Golf Hostivař. Nastěhujte se do blízkosti krásné přírody.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »