Maison Blanche

Luxusní Cena od: 18 580 000 Kč - Byty, Luxusní, Po rekonstrukci
167 – 187 m2Vytisknout Praha 10

Maison Blanche

Rezidenční projekt Maison Blanche přináší exkluzivní bydlení v nově zrekonstruovaném činžovním domě. I přestože dům z roku 1906 prošel výraznou modernizací, byly zachovány všechny podstatné historické prvky domu, které jsou pro budovu tolik charakteristické. Rekonstrukce spočívala v podobě opravy fasády, štuku a výmalby společných prostor, výměny rozvodů a elektroinstalace, renovace dlažeb, zavedení domácích telefonů a zvonků a samozřejmostí byla i oprava výtahu. V šestipatrovém domě se nachází pouze tři mezonetové byty v původním stavu. Jejich kompletní přestavba proběhne výhradně dle přání a představ majitelů. Nejen o dlažbě, malbě a vybavení si tak rozhodnou budoucí rezidenti sami.

Lokalita

Zrekonstruovaný činžovní dům Maison Blanche se nachází na Praze 10 v lokalitě Vršovice. V těsné blízkosti rezidence je situována autobusová zastávka Slovinská, ze které se snadno dostanete na metro linky A, B i C. Necelých 10 minut chůze je vzdálena také tramvajová zastávka Ruská. V okolí nechybí dostatek zeleně. Aktivně i pasivně odpočívat lze v nedalekých Heroldových sadech či v Havlíčkových sadech. Bezprostřední sousedství disponuje mateřskými, základními a středními školy, fakultami vysokých škol, poštou, úřady a lékárnami. Dále nechybí restaurace, kavárny, kino, divadlo a celá řada obchodů různého zaměření.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Kodaňská 572/47, Praha 10, 101 00
 • Cena od - do: 18 580 000 Kč – 19 810 000 Kč
 • Dispozice: 3+kk – 5+kk
 • Plocha od - do: 167 – 187 m2
 • Developer: Pražská správa nemovitostí
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »