Live UP

Luxusní Cena od: 2 950 000 Kč - Byty, Luxusní
49,5 – 424 m2Vytisknout Brno - Bohunice

Live UP

Developerský projekt Live UP lze označit za luxusní. Tři bytové komplexy s nadčasovou a unikátní architekturou, která se doslova nadnáší nad městem. I díky tomu máte záruku, že se vám z balkonů a teras dostane jedinečného výhledu. Každý z objektů přináší odlišný počet bytových jednotek a jejich celkové zpracování.
Někdo vsadí ne menší provedení bytu 2+kk, jiný dá přednost patrovému mezonetovému zpracování. Ať tak či onak, jsou exteriéry a interiéry spojeny s propracovanými stavebními prvky a vysokou originalitou, jež nadchne i ty nejnáročnější rezidenty. Komfortní bydlení se pojí s bezpečnými výtahy, podzemním garážovým stáním a dalšími vymoženostmi.

Lokalita

Zabydlete se v Brně, jež si vás podmaní svou všestranností. Dejte zelenou bytovému projektu „Live UP“ v Bohunicích, jehož situování lze označit na výbornou. Nastěhujte se nad rekreační oblast Riviéra a Červík. Užívejte si dokonalého panoramatického výhledu a mějte celé město, jako na dlani. K dispozici vám bude úchvatná přírodní scenérie, kterou můžete kdykoliv osobně navštívit.
Situování projektu je spojeno s vynikající dopravní dostupností. Bydlet budete přímo nad výjezdem z města a zároveň na dosah centru. Omezováni nebudete ani z pohledu občanské vybavenosti. Nedaleko se nachází služby libovolné typu. Školy a školky, fitness centrum, banka, knihovna, restaurace, nákupní zóna a sportovní zařízení umožňující bezpočet pohybových aktivit.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Brno - Bohunice, 625 00
 • Cena od - do: 2 950 000 Kč – 24 000 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk - mezonet
 • Plocha od - do: 49,5 – 424,2 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »