LakePark residence

Novinka Cena od: 1 998 100 Kč - Byty
39 - 93  m2Vytisknout okres Česká Lípa - Doksy

LakePark residence

Šestipodlažní bytový dům LakePark residence nabízí 37 bytů. Rezidence je tvořena třemi samostatnými objekty, které jsou propojeny společným podnožím a jedním podzemním podlažím. Součástí každého bytu je sklepní kóje a garážové stání pro komfortní parkování. Dále většina jednotek disponuje terasou, popřípadě lodžií. K rezidenci náleží privátní sauna a několik společných místností, a to ať už pro správce objektu, pro uložení kol či technická místnost. Koupě bytových jednotek je možná do družstevního i osobního vlastnictví. Nejen díky chytrému dispozičnímu řešení lze apartmány pronajímat. Ke krátkodobému pronájmu lze využít služeb servisní společnosti LakePark Holidays.

Lokalita

Okolí Máchova jezera je velmi oblíbené. Krásná příroda a bohatá historie přitahuje mnohé nejen k rekreaci, ale i k trvalému životu. Bytový dům LakePark residence je situován v obci Staré Splavy, která je výborným strategickým místem pro pohodlné a klidné bydlení. Během 5 minut se z obce dostanete do vedlejších Doks, do 15 minut do České Lípy a za 25 minut do Mladé Boleslavi. Cesta do hlavního města Prahy trvá cca 55 minut. Samotná obec nabízí kromě řady míst k trávení volného času také poštu, autobusovou a vlakovou zastávku a restauraci. V sousední obci Doksy pak nechybí základní škola, lékárny, obchody, bankomaty či kino.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Dalibora z Myšlína 37, Doksy, 47163
 • Cena od - do: 1 998 100 Kč - 5 040 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 3+kk
 • Plocha od - do: 39 - 93 m2
 • Developer: EBM Group
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »