La Corte

Luxusní Cena od: 5 590 000 Kč - Byty, Luxusní
37 - 153 m2Vytisknout Praha 1

La Corte

Developerský projekt La Corte v sobě ukrývá celkem 25 luxusních apartmánů a téměř 500 metrů čtverečních nebytových prostor. To vše se nachází v samotném centru Prahy. Apartmány jsou dispozičně členěny od 1+kk až po 5+kk a velikostně se pohybují od 37 metrů čtverečních až po 170 metrů čtverečních. Budoucí rezidenti jistě ocení nejen recepci s ostrahou a kryté parkování, ale i možnost bydlení ve stylovém bytovém komplexu s ojedinělou architekturou, které se nachází v samotném centru Prahy.

Lokalita

Městská část Praha 1 je velmi exkluzivní lokalitou pro bydlení, a právě tu se nachází i rezidenční projekt La Corte. V blízkosti se najdete nejen mnoho historických památek, ale i restauracích, obchodů a sportovních center pro aktivní vyžití. Samozřejmostí jsou i základní a mateřské školy či zdravotnické zařízení. Bezproblémovou dostupnost hromadnou dopravou zajišťují stanice metra trasy B a C a nespočet tramvajových zastávek. Snadno se dostanete i na autobusové či vkladové nádraží. Historické centrum Prahy je jistě velmi žádanou a vhodnou lokalitou pro bydlení, která zajisté uspokojí i ty nejnáročnější. Chvilky odpočinku můžete načerpat v přírodě třeba procházkou na Petřínskou rozhlednu.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Retrská, Praha 1
 • Ceny od-do: 5 590 000 - 28 470 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk až 4+kk
 • Plocha od-do: 37 - 153 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: Manghi Czech, Tel.: 277 271 847
Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »