La Corte

Vyprodáno Cena od: 5 590 000 Kč - Byty, Luxusní
37 - 153 m2Vytisknout Praha 1

La Corte

Developerský projekt La Corte v sobě ukrývá celkem 25 luxusních apartmánů a téměř 500 metrů čtverečních nebytových prostor. To vše se nachází v samotném centru Prahy. Apartmány jsou dispozičně členěny od 1+kk až po 5+kk a velikostně se pohybují od 37 metrů čtverečních až po 170 metrů čtverečních. Budoucí rezidenti jistě ocení nejen recepci s ostrahou a kryté parkování, ale i možnost bydlení ve stylovém bytovém komplexu s ojedinělou architekturou, které se nachází v samotném centru Prahy.

Lokalita

Městská část Praha 1 je velmi exkluzivní lokalitou pro bydlení, a právě tu se nachází i rezidenční projekt La Corte. V blízkosti se najdete nejen mnoho historických památek, ale i restauracích, obchodů a sportovních center pro aktivní vyžití. Samozřejmostí jsou i základní a mateřské školy či zdravotnické zařízení. Bezproblémovou dostupnost hromadnou dopravou zajišťují stanice metra trasy B a C a nespočet tramvajových zastávek. Snadno se dostanete i na autobusové či vkladové nádraží. Historické centrum Prahy je jistě velmi žádanou a vhodnou lokalitou pro bydlení, která zajisté uspokojí i ty nejnáročnější. Chvilky odpočinku můžete načerpat v přírodě třeba procházkou na Petřínskou rozhlednu.

 

Více informací o projektu:

 • Adresa: Petrská, Praha 1
 • Ceny od-do: 5 590 000 - 28 470 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk až 4+kk
 • Plocha od-do: 37 - 153 m2
 • Developer: Manghi Czech
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »