K Plzenci 3

Oblíbené Cena od: NA - Byty
34 – 95 m2Vytisknout Plzeň

K Plzenci 3

K Plzenci 3, přesně tak se nazývá další fáze stavebního projektu, který vznikl pod taktovkou developerské společnosti IKO stavby s.r.o. Ta v lukrativní lokalitě Plzeňských Černic vybudovala již třetí etapu skládající se z několika odlišných typů nemovitostí. Na všech je však prokazatelná promyšlená architektura v kombinaci s nadstandardními bytovými prvky.
Je to hned pět polyfunkčních objektů, z nichž jeden je spojen také s bytovými prostory. Celkem jde o 15 jednotek. Součástí těchto staveb jsou i parkovací stání v přízemí. Ostatní komplexy slouží pro administrativní účely. Garáž je za příplatek. Narazit můžete na dispoziční uspořádání 1+kk – 3+kk, k němuž náleží ještě balkony nebo venkovní terasy.

Lokalita

Plzeňské Černice jsou jednou z nejmodernějších lokalita tohoto Jihočeského města, které přináší potenciálním zájemcům velice nadstandardní bydlení. Prolínání historie a současné doby se projevuje nejenom v úpravě okolí, ale také v dostupnosti nejrůznějších služeb. V relativně malé oblasti naleznete vše, co ke spojenému životu patří.
Mateřskou a základní školu, nákupní centrum Olympia, knihovnu, lékařské služby, ale i řadu sportovních zařízení a spolků. Volnočasové aktivity lze mimo jiné trávit také relaxací a odpočinkem na příslušných místech. Z plzeňských Černic se vymaníte za pomoci autobusových linek č. 23, 32 a noční linky N2, popřípadě díky trolejbusovým linkám č. 10 a 13.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Plzeň - Černice
 • Dispozice: 1+kk – 3+kk
 • Plocha od - do: 34 – 95 m2
 • Developer: IKO stavby s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »