Jungmannova

Skvělá lokalita Cena od: 14 750 000 Kč - Byty
44 – 243  m2Vytisknout Praha 2

Jungmannova

Moderní bydlení nabízí developerský projekt Jungmannova, který přinesl atypicky řešené přesto chytře členěné a prostorné bytové jednotky s malebným výhledem na Prahu. Nový projekt nabízí podkrovní a mezonetové byty o dispozicích 1+kk až 6+kk. Obytná plocha bytů od 44 m2 do 243 m2 zaručuje bohatou nabídku, ze které si jistě vyberou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Součástí nadstandardně vybavených bytů jsou terasy a lodžie, designové interiérové dveře či kompletně zařízené koupelny. Všechny bytové jednotky se navíc pyšní klimatizací v každé obytné místnosti a chytrým systémem inteligentní domácnosti.

Lokalita

Developerský projekt Jungmannova je situován ve stejnojmenné ulici na Praze 2 – Nové Město. Ta je zároveň nejatraktivnější městskou částí naší metropole. Bydlení v centru nabízí výborné kulturní, sportovní i společenské vyžití. Občanská vybavenost v podobě škol, úřadu, polikliniky, lékáren, pošty, restaurací, kaváren, divadel, muzeí, památek, kin, sportovních center, nákupních center i menších obchodů je doslova samozřejmostí. Dostatek přírody zajišťuje blízké nábřeží řeky Vltavy a řada okolních parků a sadů. Jen pár kroků od rezidence se nachází oblíbené Václavské náměstí, vlakové nádraží, obchodní centrum Palladium nebo linky metra A, B i C.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Jungmannova, Praha 2 - Nové Město, 110 00
 • Cena od - do: 14 750 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 6+kk
 • Plocha od - do: 44 – 243 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »