Jubileum House

Vyprodáno Cena od: 3 222 697 Kč - Byty, Luxusní
42 - 101 m2Vytisknout Praha 7

Jubileum House

Developerský projekt Jubileum House se nachází v městské části Praha 7 v Holešovicích a nabízí exkluzivní bydlení v lukrativní oblasti za velice příznivé ceny. Na své si přijdou jakkoliv nároční rezidenti. Dispozičně jsou bytové jednotky řešeny od 1+kk až po prostornější 4+kk a součástí každého bytu je vysoce kvalitní a moderní interiérové zařízení. Samozřejmostí jsou i sklepní prostory v suterénu budovy, které jsou zděné a uzamykatelné. Pro dostatek soukromí jsou připraveny i balkony či menší zatravněné předzahrádky. Velkou výhodou, kterou jistě ocení nejeden budoucí majitel bytu, je bezbariérový vstup a non stop recepce ve vstupní hale. Bezpečí je tedy zajištěno pro celkem 106 bytů, které rezidenční projekt nabízí.

Lokalita

Pražská část Holešovice na Praze 7 je velmi atraktivní lokalitou a právě tu je zrealizován developerský projekt Jubileum House. Díky své ideální poloze je tato městská oblast často vyhledávanou. Ideální dostupnost do samotného centra Prahy, kam se tramvají či metrem dostanete za pouhých deset minut. Vaše nákupy upokojí blízké obchody a větší nákupní centra, popřípadě farmářské trhy v Holešovické tržnici. Pro kulturní a společenské vyžití vám jsou k dispozici moderní designové galerie a místní restaurace, bary či kavárny. Chvilky odpočinku můžete trávit v parku Stromovka, v golfovém klubu nebo poblíž řeky, kde jsou vybudovány i cyklostezky. V neposlední řadě je samozřejmostí také veškerá občanská vybavenost v podobě školek a škol, bank, pošty a dalších služeb.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Komunardů, Praha 7
 • Ceny od-do: 3 222 697 - 9 545 000 Kč
 • Aktuální ceník: Vyprodáno
 • Dispozice: 1+kk až 3+kk
 • Plocha od-do: 42 - 101 m2
 • Developer: Property Solutions
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »