Horní Lán

Oblíbené Cena od: NA - Byty
99 – 125 m2Vytisknout Olomouc

Horní Lán

Projekt Horní Lán se nachází ve svojí třetí úspěšné etapě. Ta samozřejmě plnohodnotně navazuje na předchozí fáze výstavby. V tomto případě jde o stylový bytový dům o několika podlažích, jehož unikátní architektura upoutá pozornost nejednoho budoucího rezidenta. Jednoduchost, preciznost, prosvětlenost a aplikování moderních stavebních prvků.
Developerský projekt Horní Lán III pojímá celkem 39 bytových jednotek, které svým dispozičním uspořádáním 1+kk až 4+kk dokáží uspokojit naprosto každého. Podlahové plochy od 28 m2 do 101 m2 jsou řešeny prakticky s ohledem na využitelnost každého volného místa. Nechybí ani 9 komerčních prostor s vhodně situovanými výlohami a možnost zabezpečeného parkování.

Lokalita

Olomouc, konkrétně lokalita Horní Lán. Právě tam je situován stejnojmenný developerský projekt, v jehož okolí narazíte skutečně na vše. Od zelených ploch, přes obchody, restaurace, až po školy a školky. V dojezdové vzdálenosti je Fakultní nemocnici či Aquapark. K přepravě lze kromě vlastního automobilu využít tramvaj nebo autobus.
Projekt Horná Lán si vás získá bezkonkurenčním výhledem po okolí a také čistotou tamního vzduchu. Na to má vliv především minimální inverze. Nedaleký park je jako stvořený pro pravidelné relaxace, odpočinek a radovánky s dětmi. Pro ně je připraveno například dětské hřiště.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Olomouc – Horní Lán
 • Plocha od - do: 98,9 – 125,02 m2
 • Developer: EUROGEMA CZ, a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »