Fénix Resort

Skvělá lokalita Cena od: 1 917 448 Kč - Byty
38 – 98 m2Vytisknout Brno - Židenice

Fénix Resort

Projekt Fénix Resort je tvořen šestipodlažním bytovým domem s osobitým vzhledem a novodobými prvky. Komplex podléhající aktuálním architektonickým trendům, u něhož jsou postřehnutelné prakticky řešené balkony a nadstandardní terasy. Využít lze i sklepní kójí nebo podzemního garážového stání. Tyto vymoženosti jsou však za příplatek.
Developerský projekt Fénix Resort v sobě ukrývá 36 bytových jednotek s dispozičním uspořádáním 2+kk a 3+kk, které nabízí spoustu životního prostoru libovolným rezidentům. Součástí bytů jsou měřící jednotky, připojení k internetu a vyšší standard vybavení. Kombinace předpokladů, jež osloví skutečně každého. V objektu je správce nemovitosti a kamerový systém.

Lokalita

Brno – Židenice je lokalitou, která je spojena s vynikající dopravní dostupností. Tu tvoří nejenom MHD Stará osada, ale také dvě tramvajové zastávky. Při jízdě automobilem využijete výpadovky na dálnice libovolnými směry. K plnohodnotnému bydlení přispívá pestrá občanská vybavenost. Od školských a sportovních zařízení, před obchodní domy a supermarkety, až po restaurace, kavárny, poštu, Vojenskou nemocnici a veřejné instituce.
K dokonalosti situování developerského projektu Fénix Resort vám nebude chybět ani dostatek zeleně, jíž přináší okolní parky a relaxační plochy. Na své si přijdou i milovníci venkovních a vnitřních pohybových aktivit. Brno – Židenice vás uspokojí ve všech ohledech.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Brno – Židenice, 615 00
 • Cena od - do: 1 917 448 Kč – 5 253 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk a 3+kk
 • Plocha od - do: 38 – 98 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »