Dům U Galerie

Novinka Cena od: 1 760 000 Kč - Byty, Po rekonstrukci
33 – 109 m2Vytisknout Praha 9

Dům U Galerie

Dům U Galerie je projektem společnosti PSN. Činžovní dům z roku 1932, který od dubna 2016 prochází nákladnou modernizací. Prvorepubliková architektura, jíž bude vtisknuta nová historická tvář, bezpečný výtah a zařizovací prvky v interiéru. Několikapodlažní objekt ukrývající sklepní kóje a nabízející balkony a terasy ve vyšších patrech.
Plánované dokončení rekonstrukce proběhne na přelomu roku 2016/2017, kdy vznikne 11 malometrážních bytů, mezonet, 2 ateliéry, 3 obchody a 12 kanceláří. Komerční prostory jsou situovány v dolních částech. Rohový objekt je spojen s vyšším standardem vybavení. Parkování lze řešit prostřednictvím nedalekého parkovacího domu. Dopřejte si bytového komfortu a okuste opravdový ruch velkoměsta korespondující s náležitým soukromím.

Lokalita

Praha 9 – Vysočany jsou kouzelnou lokalitou, která prezentuje pestré zázemí pro mladé občany, seniory i rodiny s dětmi. Je to konkrétně roh Jandovy ulice a Náměstí OSN, kde narazíte kupříkladu na nákupní centrum Fénix, menší obchůdky, restaurace, základní školu a gymnázium. Ke spokojenosti vám nebude chybět ani poliklinika či sportovní zařízení.
Velký park přináší naopak dostatek zeleně vhodné pro relaxaci a odpočinek. Jen 100 m od domu se nachází autobusová zastávka. Ta tramvajová je o ulici dál. Praktická je vlaková stanice, včetně stanice metra Vysočanská. K rychlému přesunu lze využít také pražský okruh.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »