Dům nad Marjánkou

Luxusní Cena od: NA - Byty, Luxusní
43 - 132 m2Vytisknout Praha 6

Dům nad Marjánkou

Dům nad Marjánkou je projektem developerské společnosti Břevnov Invest s.r.o. Pětipodlažní bytový objekt přináší až 9 bytů s dispozičním uspořádáním 1+kk až 4+kk a s celkovou podlahovou plochou od 43 m2 do 132 m2. Všechny jednotky jsou situovány na jih s výhledem do zahrady a přísluší jim i odpovídající venkovní prostor, ať už je to v podobě předzahrádky, balkonu nebo terasy.
Projekt Dům nad Marjánkou je spojen s vysokým soukromým, dvěma koupelnami, velkými šatnami, sklepní kójí a parkovacím zakladačem. Každý z bytů je obohacen o něco jiného tak, aby došlo k uspokojení jakéhokoliv rezidenta. Vnitřní prostory podléhají vyšším standardům a jsou variabilní. Využívány jsou značkové doplňky renomovaných výrobců.

Lokalita

Praha 6 – Břevnov, právě tam leží developerský projekt Dům nad Marjánkou. V lokalitě, které není z pohledu občanské vybavenosti možné cokoliv vytknout. K dispozici je lékařské zařízení, obchodní domy, školy a školky, restaurace, supermarkety, pošta a mnohé jiné. Navíc se prostřednictvím městské hromadné dopravy přepravíte rychle a pohodlně kamkoliv po Praze.
V pěší dostupnosti lze vyrazit například do parku Ladronka, na in-line dráhu a do zahrady Břevnovského kláštera. Kousek dále je to Obora Hvězda s letohrádkem, Petřínské zahrady a další zelené plochy. V tomto směru si každý najde to své, ať už to bude relaxace a odpočinek nebo sport a pohyb.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Bělohorská 234/93, Praha 6 - Břevnov, 169 00
 • Cena od - do: Cena na vyžádání
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 43 - 132 m2
 • Developer: Břevnov Invest s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »