Domy Zbraslav

Rodinné domy Cena od: 6 990 000 Kč - Domy

Domy Zbraslav

Developerský projekt Domy Zbraslav přináší 10 rodinných řadových domů. Ty jsou koncipovány tak, aby svým majitelům přinesly maximální pohodlí, soukromí, bezpečí i nízké provozní náklady. Domy o dispozičním řešení 4+kk mají obytnou plochu 172,4 m2. K domům náleží prostorná venkovní terasa, předzahrádka a zahrada, jejíž samozřejmostí je oplocení. Zahrady a předzahrádky jsou v nabídce o výměře od menších 28,5 m2 až po 141,3 m2. Terasy domů poté disponují plochou od 25,7 m2 až po 50,50 m2. Dostatek místa pro posezení s přáteli či rodinu je tak zaručen. V neposlední řadě součástí domů je garáž a jedno venkovní parkovací místo. Domy Zbraslav představují moderní rodinné bydlení s vysokým standardem vybavení a s chytrým situováním pokojů vůči světovým stranám.

Lokalita

Jak již název napovídá, developerský projekt Domy Zbraslav jsou vystavěny v oblíbené městské části Zbraslav. Ta je součástí Prahy 5 a nabízí perfektní spojení s metropolí i s okolními městy. O dopravní dostupnost se ve Zbraslavi starají autobusové linky, díky nim se na Smíchovské nádraží dostanete za 17 minut. Samotná lokalita nabízí plnohodnotnou občanskou vybavenost v podobě úřadu, pošty, restaurací, kaváren, mateřských i základních škol, divadla, nemocnice, policejní stanice, sportovních center a celé řady obchodů. Krásná okolní příroda vybízí ke sportu i k procházkám a k pasivnímu odpočinku. Vydat se můžete například k nábřeží řeky Vltavy, k mrtvému ramenu Berounky nebo do Minizoo v Břežanském údolí.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »