Domy Vinoř

Rodinné domy Cena od: 5 873 000 Kč - Domy
127 - 139 m21 GarážVytisknout Praha 9

Domy Vinoř

Osm rodinných patrových domů je součástí developerského projektu Domy Vinoř. Kvalitní zpracování společnosti Euro Development ve spojení s moderním architektonickým návrhem Ing. Arch. Marka Balona představuje komfortní bydlení vhodné pro všechny, kteří touží po spokojeném životě. Praktické dispoziční členění domů je 5+kk, což představuje obytnou plochu od 127 m2 do 139 m2. Prostorné domy jsou doplněny navíc oplocenou zahradou, jejíž výměra se pohybuje od 372 m2 až do 429 m2. A to stále není vše. Pro opravdové pohodlí a bezstarostnost si budou moci rezidenti užívat klidu a volna na přízemních terasách, které vedou do zahrady. Pro ty nejnáročnější je připravena i možnost přístavby terasy ve vrchním patře.

Lokalita

Pražská lokalita Vinoř je součástí městského obvodu Praha 9 a je obklopena krásnou přírodou. Řadí se mezi nejoblíbenější pražské lokality. V jejím okolí se nachází Cukrovarský rybník, Ctěnická studánka, Vinořský háj, Zámek Ctěnice, Jezdecká společnost Ctěnice, cyklostezky a Zámek Vinoř. Míst, kam zajít na procházku, proběhnout se nebo zajet na kole je v okolí projektu Domy Vinoř nespočet. V lokalitě nechybí ani občanská vybavenost v podobě úřadu, zdravotnického zařízení, policejní stanice, mateřské a základní školy a obchodů. Na dobré jídlo a pití si lze zajít do jedné z restaurací. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťují autobusové linky. Cesta na stanici metra Hloubětín trvá autobusem 20 minut. Automobilem se do sousedního Brandýsa nad Labem dostanete do 15 minut a do samotného centra metropole do 25 minut.

 

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »