Domy Dubečnice

Vyprodáno Cena od: 6 925 000 Kč - Domy, Luxusní
163 - 306 m2Vytisknout Praha západ - Roztoky

Domy Dubečnice

Sníte o vlastním a prostorném bydlení? Domy Dubečnice jsou ideální příležitostí. Bydlení v Dubečnici nabízí prostorné rodinné domy a luxusní vily. Moderní dvojdomy s dispozičním členěním 5+kk a s obytnou plochou 162 m2 jsou vybaveny vlastními zahradami s velikostí až 466 m2. Na každý dům plynule navazuje terasa, která vhodně propojuje dům se zahradou. Součástí domu jsou dvě koupelny, a snadné parkování ulehčuje venkovní parkovací místo. Druhý typ domů, luxusní vily s půdorysem do J a s dispozičním členěním 6+kk, nabízí vzdušný obytný prostor 306 m2. Unikátní vily jsou vytápěny tepelným čerpadlem, které snižuje běžné energetické výdaje až o 70 %. Samozřejmostí vybavení domů jsou terasy se vstupem na prostornou zahradu a plnohodnotné garážové stání.

Lokalita

Atraktivní lokalita pro rodinné bydlení se nachází v Roztokách v lokalitě Praha – západ, které jsou vzdálené jen pouhých 12 km od centra metropole. Tato lokalita nabízí jedinečné a klidné bydlení s dostatkem soukromí a v blízkosti přírody. Přesto je místo výborně dostupné z centra Prahy. V blízkosti domů se nachází naučná stezka vedoucí chráněným územím Údolím Únětického potoka a Roztockého háje. V Roztokách naleznete veškeré občanské vybavení v podobě obchodů, škol, polikliniky, ale i sportovního centra. Předností lokality je také velmi dobrá dopravní dostupnost. Automobilem se do okrajových částí Prahy dopravíte do 8 minut a autobusem na nejbližší stanice metra do 17 minut.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Železná, Praha - západ, Roztoky
 • Ceny od-do: Vyprodáno
 • Dispozice: 5+kk až 6+kk
 • Plocha od-do: 163 - 306 m2
 • Developer: AMADET, a.s., Tel.: 277 271 896
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »