DOCK rezidence

Luxusní Cena od: 3 942 000 Kč - Byty, Luxusní
42 - 244 m2Vytisknout Praha 8

DOCK rezidence

Developerský projekt DOCK rezidence v sobě spojuje jedinečnou originalitu s luxusem. Tento unikátní projekt se nachází v lukrativní lokalitě u řeky Vltavy v Praze 8 a nabízí nejen bytové jednotky, ale i kancelářské prostory. Při realizaci byl kladen důraz na maximální funkčnost a použity byly pouze kvalitní materiály v kombinaci dřeva a kamene, které projektu dodávají na unikátnosti. Projekt nabízí dispoziční řešení bytů od 1+kk až po 4+kk, což je velikostně od 30 metrů čtverečních až po prostorných 101 metrů čtverečních. Samozřejmostí jsou také balkony pro dostatek soukromí, který budoucí rezidenti jistě ocení.

Lokalita

V exkluzivní lokalitě v Praze 8 je vystavěn developerský projekt DOCK rezidence. Tato pražská část uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Pro sportovní vyžití jsou k dispozici budoucím rezidentům tenisové kurty a sportovní klub Meteor. Za kulturou můžete zajít do Divadla pod Palmovkou a na procházku třeba do oblíbených Thomayerových sadů. Samozřejmostí jsou i školy v podobě mateřské, základní a gymnázia. Zcela bezproblémová je také dopravní dostupnost této lokality. Během několika minut se dostanete téměř kamkoliv, ať už využijete městskou dopravu či vlastní automobil. Jako bonus je projekt realizován přímo u řeky Vltavy, kde pro vaši bezpečnost je vybudována komplexní protipovodňová ochrana.

Více informací o projektu:

 • Adresa: U Českých loděnic, Praha 8
 • Ceny od-do: 3 942 000 - 33 950 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 42 - 244 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: CRESTYL real estate, s.r.o., Tel.: 222 700 035
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »