Dejvice House

Novinka Cena od: 7 990 000 Kč - Byty, Po rekonstrukci
21 – 171 m2Vytisknout Praha 6

Dejvice House

Bytový dům z roku 1932 má v současné době pod křídly developerská společnost PSN, jež provádí náročnou rekonstrukci. Dejvice House je projektem, jehož dokončení je plánováno na přelom roku 2016/2017. Dům v památkové zóně je vybaven 33 bytovými jednotkami, které jsou rozloženy do několika podlaží. V rámci dispozic 1+kk – 4+kk je předkládána podlahová plocha od 21,4 m2 do 170,7 m2.
Modernizace budovy probíhá s maximální šetrností, jak z pohledu venkovní fasády, tak vnitřních funkčních prvků. Důraz je kladen důraz na vzdušnost a prosvětlenost, jež jsou zárukou patřičného komfortu a pohodlí. Součástí nemovitosti jsou ještě dva ateliéry a obchod. Ve všech případech lze očekávat vysoký standard vybavení.

Lokalita

Pražské Dejvice jsou místem, které si okamžitě zamilujete. Bydlení ve stínu Pražského Hradu je příslibem spokojenosti a patřičného soukromí. Život v ulicích zde koresponduje s nedalekými zelenými plochami využívanými ke sportu, hrátkám s dětmi a k relaxaci. Příjemná je určitě městská hromadná doprava, s níž se dostanete kamkoliv po Praze.
V okolí se nachází přemíra nejrůznějších služeb. Jsou to obchodní domy, školy a školky, restaurace, kavárny, lékárny, banky a spousta veřejných institucí. Omezováni nebudete z hlediska kultury, zábavy a pohybových aktivit. Všemu jsou vyhrazena patřičná zařízení a spolky. Dejvice House se pyšní lukrativním situováním se vším všudy.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Wuchterlova 584/16, Praha 6 - Dejvice, 16000
 • Cena od - do: 7 990 000 – 23 492 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 21 – 171 m2
 • Developer: Pražská správa nemovitostí
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »