Červený Mlýn

Rodinné domy Cena od: 6 500 000 Kč - Domy

Červený Mlýn

Developerský projekt Červený Mlýn je uceleným stavebním dílem, které prezentuje 24 rodinných domů se dvěma patry. Moderně vyhlížející objekty, v rámci jejichž dostavby máte široké možnosti. Připraveny jsou totiž venkovní části bydlení, vnitřní prostory jsou uzpůsobeny dle přání konkrétního rezidenta. Ať už jde o posouvání příček a volbu konkrétního vybavení. O budoucím obydlí rozhodujete do nejmenšího detailu.
Rodinné domy Červený Mlýn lze přizpůsobit počtu členů domácnosti, pracovním zájmům a ostatním potřebám. Nabízí se uspořádání 2+kk až 5+kk v závislosti na tom, jak budou příčky rozmístěny. K příjemným kladům patří nízké provozní náklady a energetický štítek kategorie A až B. Celková vnitřní plocha 152,7 m2 může být připravena k nastěhování během 4 měsíců. Pozemky mají plochu od 245 m2 do 356 m2.

Lokalita

Praha 8 – Ďáblice jsou lokalitou, která spojuje snadnou dostupnost hlavní metropole s dostatečnými plochami plnými zeleně a přírodních krás. Poklidné místo k bydlení, u něhož oceníte rychlostí silnici R8 nebo zastávku MHD. Doprava na stanici metra Letňany bude otázkou 8 minut jízdy.
Situování developerského projektu Červený Mlýn má vysoký potenciál pro děti i dospělé. Plnohodnotné zázemí má podobu škol a školek, zimního stadionu, dětských hřišť, lékárny, obchodního centra Globus, restaurací a mnohých dalších služeb. Nastěhujte se do okrajové části Prahy, kde si budete připadat, jako na venkově, přitom máte vše potřebné na dosah.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »