Central Park Praha

Oblíbené Cena od: 4 235 197 Kč - Byty
32 - 364 m2Vytisknout Praha 3

Central Park Praha

Central Park Praha je exkluzivním rezidenčním projektem, který přináší cenově dostupné bydlení se soukromým parkem o velikosti 15 000 m2 na dosah ruky. Bohatá nabídka projektu v podobě rezidenčního bydlení a nebytových prostor zaručuje, že si svůj domov vybere opravdu každý. Na své si tak přijdou jak jednotlivci, pro které je ideální volbou menší 1+kk, tak i milovníci prostoru a početné rodiny, které mohou volit bytové jednotky až o velikosti 364 m2. Praktické dispoziční řešení bytů je doplněno o velké terasy či předzahrádky. Krom moderního interiéru a exteriéru budou moci rezidenti využívat i služeb recepce, kavárny a garážového stání.

Lokalita

Projekt Central Park Praha se nachází v lokalitě Praha 3 v klidném prostředí plném zeleně s překrásným výhledem na město a Pražský hrad. V bezprostředním sousedství projektu nechybí plná občanská vybavenost v podobě školek, škol, pošty, zdravotnických zařízení, restaurací, kaváren, divadel, kin, kulturních klubů, sportovních center a celé řady obchodů. Pouhých 5 minut chůze trvá cesta například do nákupního centra Palác Flóra. Zcela bezproblémová je i dopravní dostupnost, a to díky tramvajovým zastávkám a stanicím metra. Nejbližší stanice metra linky A Želivského je vzdálena pouhých pár minut od rezidenčního projektu. Automobilem se rychle dostanete na hlavní magistrálu Wilsonova, ze které snadno dojedete nejen na Jižní spojku.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »