Byty Veleslavínská

Oblíbené Cena od: 1 999 967 Kč - Byty
30 - 144 m2Vytisknout Praha 6

Byty Veleslavínská

Novostavba Byty Veleslavínská je moderní bytovým domem, který v sobě ukrývá nebytový objekt a 20 bytových jednotek. Z toho 18 malých bytů a 2 velké rodinné apartmány. Ty jsou ještě stále k prodeji a nabízí nejen dostatek prostoru, ale také překrásný výhled na údolí Divoká Šárka. Rodinné byty se nachází v pátém nadzemním podlaží a v nabídce jsou o dispozicích 4+kk. Obytná plocha až 144 m2 napovídá, že apartmán je skvělou volbou i pro rodiny s dětmi. Navíc součástí bytů v posledním patře jsou velkorysé terasy s plochou 29,8 m2. Při stavbě bytového domu developerská společnost Veleslavinska 46 neopomněla ani na komfortní parkování v podzemní garáži. Dále se v podzemním podlaží nachází úložné prostory, jako jsou sklepní kóje.

Lokalita

Rezidenční bydlení Byty Veleslavínská je vystavěno na Praze 6Veleslavín. Díky svému perfektnímu situování je to pouhé dvě minuty chůze od novostavby na stanici metra linky A Nádraží Veleslavín. Dopravní dostupnost do centra hlavního města i dalších pražských lokalit dále zajišťuje tramvajová linka, autobusové nádraží Veleslavín a vlakové nádraží Praha – Veleslavín. Výbornou občanskou dostupností disponuje i samotná lokalita. Ta nabízí školy, poštu, restaurace, zdravotnická zařízení, divadlo, plavecký bazén, sportovní centra, dětská hřiště, kavárny a celou řadu menších i větších obchodů. V neposlední řadě v okolí najdete údolí Divoká Šárka, vodní nádrž Džbán, oboru Hvězda nebo Litovický potok.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Veleslavínská, Praha 6 - Veleslavín
 • Cena od - do: 1 999 967 Kč - 9 099 986 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 30 - 144 m2
 • Developer: Veleslavínská 46 s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »