Byty Slaný

Novinka Cena od: 1 999 264 Kč - Byty
50 - 119 m2Vytisknout

Developerský projekt Viladomy Slaný je tvořen celkem 79 byty, které jsou součástí osmi čtyřpodlažních domů. Vybírat je možné z bytů o velikosti od 57 metrů čtverečních až po prostorných 120 metrů čtverečních, což představuje dispoziční řešení 2+kk až 4+kk. Velkou výhodou jsou také menší předzahrádky, které jsou součástí přízemních bytů. Některé ostatní byty ve vyšších patrech jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Samozřejmostí každého bytu je sklepní kóje a garážové stání. Pro návštěvy je vybudováno také parkoviště v okolí celého projektu. Všech osm viladomů je propojeno odpočinkovými zónami, v podobě parku a dětského hřiště pro vaše nejmenší.

Lokalita

V blízkosti Prahy v okrese Kladno se nachází město Slaný, ve kterém je postaven i developerský projekt Viladomy Slaný. Město je ideálním místem pro bydlení. Nabízí nejen dostatek občanské vybavenosti, ale zároveň díky jeho poloze je zde také bezproblémová dopravní dostupnost. Do hlavního města Prahy se dostanete autobusem nebo vlakem z místního vlakového nádraží. Ve městě se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, jako je pošta, lékárna, mateřská a základní škola, ale i sportovní areály. Aktivní odpočinek můžete trávit v plaveckém bazénu nebo ve víceúčelové sportovní hale. Pro kulturní zážitek si můžete zajít do městského divadla či kina, a veškeré nákupy zařídíte v místních obchodech, popřípadě v nedalekých obchodních centrech Šestka či Zličín.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Kybalova, Kladno - Slaný
 • Ceny od-do: 1 999 264 - 4 468 503 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 4+kk
 • Plocha od-do: 50 - 119 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: JTH Group a.s., Tel.: 277 271 798
Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »