Byty na Bělidle

Skvělá lokalita Cena od: 2 757 038 Kč - Byty, Luxusní, Po rekonstrukci
40 – 126 m2Vytisknout Praha 5

Byty na Bělidle

Developerský projekt Na Bělidle 31 představuje zrekonstruovaný bytový dům z počátku 20. století. Cihlový dům prošel náročnou modernizací a dnes nabízí 23 luxusních bytových jednotek o dispozičním členění od 1+kk až po 4+kk. V nabídce nechybí ani exkluzivní mezonetové byty s prostornou terasou, které jsou vhodnou volbou i pro ty nejnáročnější klienty. Díky obytné ploše bytů od 39,8 m2 až po 128,5 m2 si svůj nový domov v projektu Na Bělidle 31 jistě vybere každý. Kromě rozsáhlé rekonstrukce interiérů, které se pyšní nadstandardním vybavením, prošla změnou k lepšímu i střecha, fasáda a nově nezůstane pozadu ani dvůr. Také ten bude zmodernizován tak, aby vkusně zapadl do jednotného architektonického konceptu.

Lokalita

Rezidenční dům Na Bělidle 31 se nachází na lukrativní adrese na Praze 5Smíchov. V těsné blízkosti domu se nachází vše pro bezstarostný moderní život ve městě. Pár kroků od domu je situována tramvajová zastávka Anděl, stejně jako stanice metra linky B Anděl. Dále v okolí nechybí nákupní centrum Nový Smíchov, kino, nemocnice, úřad, knihovna, celá řada restaurací, kaváren a barů, školy, policejní stanice, banky a sportovní centra. Do přírody lze vyrazit například do parku Sacré Coeur, k nábřeží řeky Vltavy, do Petřínských sadů nebo do zahrady Santoška. Automobilem se od domu snadno a rychle dostanete do Strahovského tunelu, stejně jako do tunelu Mrázovka.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Na Bělidle 309/31, Praha 5 – Smíchov, 150 00
 • Cena od - do: 2 757 038 Kč - 12 490 200 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 40 – 126 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »