Byty Holečkova

Luxusní Cena od: 2 657 160 Kč - Byty, Luxusní, Po rekonstrukci
44 - 105 m2Vytisknout Praha 5

Byty Holečkova

Projekt Byty Holečkova je jedinečným projektem, jenž v sobě kombinuje prvky neoklasicismu a moderny. Netradiční architektonické prvky nadchnou nejednoho zájemce o bydlení. V nově zrekonstruovaném pětipodlažním bytovém domě se nachází celkem jeden komerční prostor a 15 nadstandardně vybavených bytových jednotek, jejichž obytná plocha se pohybuje od menších 44 m2 až po prostorných 105 m2. Dispozičně jsou byty členěny na praktické 2+kk až 4+kk. Některé byty navíc disponují také balkonem nebo terasou. Projekt Byty Holečkova tak představuje moderní bydlení i pro náročnější rezidenty, a to díky společnosti Arch Cube Project v čele s architektem Andreem Palazzzou.

Lokalita

Lokalita Praha 5 – Hřebenky je jednou z nejexkluzivnějších pražských částí a právě zde se nachází také projekt Byty Holečkova. Díky bezproblémové městské dopravě se tramvají, autobusem i metrem dostanete během pár minut do samotného centra Prahy a všech jejích koutů. Nejbližší tramvajové zastávky U Zvonu či Bertramka jsou vzdáleny par kroků. Stejně tak se jednoduše dostanete také na stanici metra Anděl. V okolí samotného bytového domu se nachází například Husovy sady, park Sacré Coeur nebo zahrada Kinských. Za kulturou se můžete vydat do Divadla Orfeus nebo do Centra pro současné umění FUTURA. Samozřejmostí jsou také zdravotnická zařízení, úřady, pošta a nespočet restaurací, kaváren a obchodů. Nakupovat i pobavit se můžete například v OC Nový Smíchov.

 

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »