Bytový dům Veslařská

Luxusní Cena od: 6 325 000 Kč - Byty, Luxusní
31 – 113  m2Vytisknout Brno - Pisárky

Bytový dům Veslařská

Developerský projekt Bytový dům Veslařská představuje moderní stavební dílo s vynikajícím situováním. Nepřehlédnutelnou součástí objektu je bezpochyby propracovaná a nadčasová architektura. Překrásný výhled po okolí je spojen s dostatečným množstvím prosklených ploch. V domě se nachází celkem 22 bytových jednotek a 20 parkovacích míst, včetně čtyř vnějších, které jsou za příplatek. Budoucím rezidentům nebude chybět ani sklepní kóje a společné prostory.
Byty jsou doplněny o praktické zahrady a velkorysé terasy. Dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk dokáže uspokojit jakéhokoliv rezidenta. Pro svobodné páry je připravena plocha od 31 m2, pro rodiny s dětmi naopak zázemí o velikosti až 113 m2. Bytový dům Veslařská přináší v nejvyšších patrech jednotky v mezonetovém provedení.

Lokalita

Brno – Pisárky, konkrétně ulice Veslařská. Přesně v těchto místech je situován moderní bytový komplex, pod nímž protéká malebná řeka Svratka. Lokalita zaujme především milovníky přírody, která je protnutá řadou cyklostezek. Jen kousek to máte například k Brněnské přehradě nebo k pavilonu Anthropos.
Z pohledu občanské vybavenosti lze jmenovat mateřské a základní školy, supermarkety, restaurace a mnohé další. V okolí se navíc nachází i několik významných staveb – Vila Anny a Josefa Ludwigových, Vila Stiassny a unikátní Parkhotel. Dostupnost do centra města zajišťují pravidelné autobusové linky č. 44 a č. 84.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Veslařská, Brno – Pisárky
 • Cena od: 6 325 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 31 – 113 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »