Bytový dům V Zahradách

Oblíbené Cena od: 2 921 100 Kč - Byty
52 -103 m2Vytisknout Praha 3

Bytový dům V Zahradách

Bytový dům V Zahradách přináší svěží a originální architekturu o pěti podlažích. Stavební dílo spojené s kreativitou, nápaditostí a špičkovými stavebními materiály. Ty se mimochodem promítají do provozních nákladů nemovitosti a splňují energetickou třídu B. Na první pohled jsou viditelné prostorné balkony a lodžie poskytující dostatek venkovního místa. Výjimkou nejsou ani předzahrádky.
Celkem je připraveno 107 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Bytový dům V Zahradách ukrývá ve svém podzemí také spoustu parkovacích stání, včetně rozměrných sklepních kójí. Ty dosahují velikosti od 2 m2 do 7 m2. Samotné byty od 51,66 m2 do 103,16 m2.

Lokalita

Pražský Žižkov, konkrétně oblast Jarova. To je místo situování developerského projektu, v jehož blízkosti se nachází vše, co ke spokojenému žití potřebujete. Velkou dominantou je bezpochyby Malešický park, ale i hodně cyklostezek, s pomocí nichž se dostanete až do Klánovického lesa. Pohybové aktivity souvisí se Sportovním areálem Pražačka a relaxačně- regeneračním centrem.
Příjemná je blízkost mateřských a základních škol, zdravotní péče, pošty, bank, restaurací nebo obchodních domů. Od každého trochu tak, abyste si Prahu 3 – Jarov zamilovali během velice krátkého času. Celý funkční celek dotváří ještě prvotřídní a snadno dostupné dopravní spojení do ostatních částí hlavního města. Prahu máte na dosah ruky.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Jarov, 130 00, Praha 3
 • Cena od - do: 2 921 100 Kč - 6 416 400 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 52 -103 m2
 • Developer: Skanska Reality, a. s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »