Bytový dům Pod Petrovem B

Skvělá lokalita Cena od: 2 812 000 Kč - Byty
46 – 73 m2Vytisknout Brno - střed

Bytový dům Pod Petrovem B

Bytový dům Pod Petrovem B je originálním projektem v samotném centru Brna. Soudová a zároveň tradiční architektura přináší nadstandardní obydlí v kombinaci se soukromým atriem a okrasnou zelení. Dvě podzemní podlaží slouží pro technické prvky objektu a garážové stání. Pět nadzemních pater je vyhrazeno pro komfortní a dispozičně pestré bytové jednotky. Ty se pyšní uspořádáním 1+kk až 4+kk.
Bytový dům je spojen s nízkými provozními náklady, protože splňuje energetickou třídu B. Zároveň je vybaven moderními výtahy, má bezbariérový přístup a pyšní se určitou jednoduchostí. Rezidentům je poskytováno unikátní životní zázemí, včetně kvalitní interiérové výbavy. Dokončení je plánováno na listopad 2016.

Lokalita

Projekt Bytový dům Pod Petrovem B je zasazen do centra Brna. Konkrétně je to oblast mezi ulicemi Jircháře a Kopečná. Bydlení, v jehož okolí naleznete dostatečnou občanskou vybavenost uspokojující všechny každodenní potřeby. Mnohé jistě potěší blízkost historické část tohoto města, popřípadě nejrůznější zelené plochy určené k relaxaci a odpočinku. To opravdové soukromí objevíte v přilehlém atriu s okrasnou zelení.
Lokalita přináší pestrý výběr obchodů, restaurací, kaváren, ale také školská, sportovní a kulturní zařízení, včetně veřejných služeb. Rozhodnete-li se vyrazit do jiné části Brna, pak stačí využít městské hromadné dopravy, jíž máte na každém kroku. Zkrátka ideální zázemí pro náročné rezidenty.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Jircháře a Kopečná, Brno
 • Cena od - do: 2 812 000 Kč – 4 580 335 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 46 – 73 m2
 • Developer: Komfort, a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »