Bytový dům Městská brána

Luxusní Cena od: NA - Byty, Luxusní
63 – 118 m2Vytisknout Ostrava

Bytový dům Městská brána

Developerský projekt Městská brána je stavebním dílem společnosti Metrostav Development. Ta si dala záležet především na originální podobě bytového komplexu stojícího v samotném centru Ostravy. Několikapodlažní budova laděná do tmavých barev s červenými prvky je určitě nepřehlédnutelnou dominantou tamních prostor.
Celkem vzniklo 37 bytů a komerčních místností. Za zdmi objektu se lze domoci vyššího standardu vnitřního vybavení a praktického rozvržení jednotek. Mezi nejvyhledávanější patří jistě dispozice 2+kk. Celková podlahová plocha se liší v závislosti na bytu. Pro svobodné páry jsou připraveny velikosti kolem 63 m2, rodiny s dětmi zvolí spíše větší zázemí o 118 m2. Bytový dům Městská brána je lukrativní investicí do let budoucích.

Lokalita

Situování developerského projektu Městská brána je samo o sobě předpokladem snadno dostupné občanské vybavenosti. Vždyť v okolí centra se nachází služeb více, než dost. Vedle veřejných institucí jsou to kavárny, restaurace, pošta, banky, školy a školky, menší supermarkety a nákupní centra.
Kousek opodál jsou zastávky městské hromadné dopravy, s nimiž se můžete dopravit na libovolné místo v Ostravě. Ochuzeni tak nebudete o sportovní aktivity a oblasti plné zeleně, kde lze relaxovat a vyrážet na procházky s malými dětmi.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »