Bytový dům Kladno

Novinka Cena od: 1 598 080 Kč - Byty
36,3 - 65,4 m2Vytisknout Kladno

Popis projektu:

Bytový dům Kladno je moderním projektem společnosti Bexte s.r.o., která díky svým letitým zkušenostem utváří architektonicky zajímavý objekt. Šestipodlažní budova ukrývá celkem 12 bytů o dispozičním uspořádání 1+kk a 2+kk. Vnější fasáda působí velice stylovým dojmem a je kombinována s řadou novodobých prvků.

Uvnitř naleznete podlahovou plochu 36,31 – 65,39 m2, s níž souvisí i nadstandardní vybavení vnitřních prostor. Součástí některých bytů jsou balkony a lodžie umožňující příjemný výhled po okolí. Nechybí ani praktické garážové stání v přízemí. Bytový dům Kladno sází na kvalitu výstavby a nízké provozní náklady. Kolaudace je plánovaná v první polovině roku 2017.

 

Popis lokality:

Kladno je městem s vynikající občanskou vybaveností a dobrou dostupností na Prahu, Chomutov i Karlovy Vary. Bytový dům Kladno se nachází v oblasti Kročehlavy, v nejdelší ulici Milady Horákové. Právě tam narazíte na blízkost nejrůznějších služeb – školy, školky, restaurace, kavárny, obchodní domy a lékař. Jen kousek opodál je centrum města s další nabídkou.

Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o potřebnou relaxaci. K ní lze využít nedaleký park. Vyrazit můžete ke Kročehlavskému rybníku. Pohybově aktivní jedinci dají přednost udržovaným cyklostezkám a jiným sportovním zařízením. Na tomto vynikajícím situování oceníte i zastávku MHD vzdálenou jen 88 m od bytového domu. To je prostředí, které si velice brzy oblíbíte.

 

 

Více informací o projektu:

 • Adresa: M. Horákové, Kladno, Česká republika
 • Cena od - do: 1 598 080 Kč - 3 193 330 Kč
 • Dispozice: 1+kk a 2+kk
 • Plocha od - do: 36 - 65 m2
 • Developer: BEXTE, s.r.o.
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »