Bytové domy Uničov

Oblíbené Cena od: 2 815 000 Kč - Byty
99 – 102 m2Vytisknout Olomouc - Uničov

Bytové domy Uničov

Bytové domy Uničov přináší několik malometrážních a velkých bytů pro náročné rezidenty prahnoucí po kvalitním rodinném zázemí. Developerský projekt se skládá ze dvou budov. Jedné čtyřpodlažní, s níž se pojí také garážové stání v přízemí. Druhá je osmipodlažní. Obě tvoří dohromady velice působivý celek s řadou prosklených ploch a výhledem z vyšších pater.
Ten si můžete užívat prostřednictvím balkonů a teras, jež dokonale zapadají do celkové architektonické podoby. Bytové domy Uničov nabízí stále několik volných bytových jednotek o dispozicích 3+1 a 4+kk s podlahovou plochou 99 – 102 m2. Obydlí v poklidné čtvrti, které si zamilujete pro jeho propracovanost a kvalitu těch nejmenších detailů.

Lokalita

Město Uničov leží asi 22 km severozápadně od Olomouce. Bytové domy Uničov se nachází v ulici Nemocniční, která je protnuta řadou zelených ploch určených k relaxaci a odpočinku. Lokalita vašeho budoucího obydlí je spojena s všestranností a dostatečnou občanskou vybaveností. Narazit tak můžete na služby libovolného charakteru. Ty zpříjemní vám i dětem každodenní žití.
Těšit se lze také na množství sportovních aktivit, jež jsou přístupny prostřednictvím různých spolků. Výjimkou nejsou ani cyklostezky v okolí. A pokud budete chtít náhodou zavítat do větších měst včetně Olomouce, nabízí se pravidelné autobusové spoje.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Nemocniční, Uničov
 • Cena od - do: 2 815 000 Kč – 3 257 000 Kč
 • Dispozice: 3+1 a 4+kk
 • Plocha od - do: 99 – 102 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »