Bydlení Vinoř

Rodinné domy Cena od: 5 500 000 Kč - Domy
140 - 170 m2Vytisknout Praha 9

Bydlení Vinoř

Developerský projekt Bydlení Vinoř nabízí atraktivní řadové a rodinné domy s obytnou plochou od 140 metrů čtverečních až po 170 metrů čtverečních. Tyto moderní domy splňují nejnáročnější požadavky na bydlení, kterými jsou velký prostor, moderní dispoziční členění a nízké energetické náklady. Dispozice domů lze však upravit podle přání klientů. Užitnou plochu rozšiřuje prostorný balkon nebo terasa. Obytné prostory domů jsou vybaveny odolnou laminátovou podlahou. Vytápění je zajištěno prostřednictvím úsporného plynového kondenzačního kotle. Jednotlivé domy disponují praktickou garáží se sekčními automatickými vraty.

Lokalita

Rodinné doby jsou situovány v severní části Prahy – Vinoř a plynule navazují na stávající rodinnou zástavbu. Místo nabízí skvělé možnosti pro rodinný život s možností aktivního odpočinku a relaxaci v přírodě. V blízkosti se nachází Ctěnický a Vinořský zámek s krásnou a klidnou oborou. Tato lokalita vyniká výbornou dopravní dostupností. Do centra Prahy autem dojedete za necelých dvacet minut. Nedaleko je také autobusová zastávka s pěti linkami, včetně jedné noční. Za sportem můžete vyrazit na tenisové a volejbalové kurty nebo do multifunkční sportovní haly. V místě je veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy. Obchodní centrum Letňany je vzdálené pouhých deset minut cesty autem.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Lohenická 221, Praha 9 - Vinoř
 • Ceny od-do: 5 500 000 - 8 800 000 Kč
 • Dispozice: dispozice dle přání klienta
 • Plocha od-do: 140 - 170 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník domů
 • Developer: Unistav
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »