Bydlení Svinov

Oblíbené Cena od: 1 397 740 Kč - Byty
41 – 100 m2Vytisknout Ostrava

Bydlení Svinov

Rezidenční projekt Bydlení Svinov ztělesňuje klid domova a život velkoměsta. Moderně vyhlížející bytový dům, jehož nepřehlédnutelnou dominantou jsou prostorné balkony, terasy a předzahrádky. Bydlení podléhající novodobým trendům a naplňující vysoké standardy. Kvalitní stavební materiály, unikátní architektura a harmonické prostředí. To je základ, jemuž nelze odolat.
Bydlení Svinov přináší celkem 33 bytových jednotek odlišných velikostí, jež uspokojí mladé studenty, seniory i početnější rodiny s dětmi. Pětipodlažní objekt ukrývá nápaditě řešené dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk. Budoucím rezidentům je předkládána hlavně vysoká funkčnost obydlí s vynikajícím situováním.

Lokalita

Ostrava – Svinov, to je situování stejnojmenného developerského projektu, které bylo zvoleno s vysokou pečlivostí a s důrazem na celkovou spokojenost budoucích rezidentů. Žádaná lokalita poskytuje dostatek klidu. Bytový komplex se nachází mezi zástavbou rodinných domů a bytovými objekty. Očekávat tak můžete přiměřené soukromí.
Strádat samozřejmě nebudete z pohledu občanské vybavenosti, jež nahrává hlavně rodinám s dětmi. V okolí se nachází školy a školky, dětská hřiště a spousta zelených ploch pro relaxaci a sportovní aktivity. Těm se lze mimochodem věnovat také v patřičných zařízeních. Dostupné jsou obchody, restaurace, včetně prvotřídní dopravní obslužnosti. Během velice krátké chvíle najedete na rychlostní tahy a dálnici, popřípadě se přepravíte do centra města.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ostrava - Svinov
 • Cena od - do: 1 397 740 Kč – 3 699 340 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 41 – 100 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »