Bydlení Jinočany

Vyprodáno Cena od: 1 573 200 Kč - Byty
35 - 153 m2Vytisknout Praha západ - Jinočany

Bydlení Jinočany

Developerský projekt Bydlení Jinočany nabízí nespočet různých variant bydlení. Projekt je tvořen 16 rodinnými domy a jedním bytovým domem, kde můžete vybírat z 20 různých dispozičně řešených bytových jednotek. V třípodlažním domě se nachází byty o velikosti od 36 metrů čtverečních až po 79 metrů čtverečních. Dispozičně se jedná o byty 1+kk až 3+kk. Pro dostatek soukromí jsou součástí bytů menší předzahrádky, balkony nebo terasy, a majitelé automobilů jistě také ocení možnost garážového stání. Pro početnější klientelu jsou připraveny i rodinné domy, které nabízí obytnou plochu až 163 metrů čtverečních a dispoziční řešení 4+kk, popřípadě 5+kk. Vnitřní úpravy domu si můžete dokončit dle vašich představ nebo využít pohodlnější varianty, což je dokončení domu na klíč.

Lokalita

Projekt Bydlení Jinočany je realizován ve stejnojmenné obci Jinočany v lokalitě Praha – západ. Lokalita nabízí vše potřebné pro moderní bydlení. Díky vhodnému umístění se automobilem jednoduše a rychle dostanete na Pražský okruh a dálnici D5. Využít můžete i hromadnou dopravu, v podobě autobusů. Nově se v obci také buduje železniční zastávka Jinočany. Díky ní se pohodlně dostanete na Smíchovské nádraží. Ovšem veškeré potřebné občanské vybavení je vám k dispozici i v samotné obci Jinočany. Nachází se zde zdravotní středisko, pošta, mateřská a základní škola, ale i fotbalové hřiště, řada cyklostezek nebo multikino.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Karlštejnská, Jinočany
 • Ceny od-do: 1 573 200 - 7 480 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 35 - 153 m2
 • Developer: Jinočany development, s. r. o., tel.: 222702456
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »