Bubeneč Gardens

Luxusní Cena od: NA - Byty, Luxusní
64 - 254 m2Vytisknout Praha 6

Bubeneč Gardens

Developerský projekt Bubeneč Gardens je architektonickým skvostem, který v sobě snoubí moderní prvky, netradiční avšak praktické řešení dispozic a dostatek zeleně. Originální stavba nabízí sedm jedinečných bytových jednotek, mezi které patří Loft se vzdušnou terasou a pracovnou o rozloze 120 m2, Family House se zimní zahradou o rozloze 158 m2 či Garden House s vinným sklepem a velkou terasou o rozloze 254 m2. Dále součástí rezidence je Terrace House se slunnou terasou o rozloze 177 m2, Dream House s krbem a zimní zahradou o rozloze 221 m2, West Side s krbem a s možností sauny o rozloze 224 m2 a Studio vhodné pro singles či mladý pár o rozloze 64 m2. Všechny jednotky vynikají luxusem a unikátností. Jejich nedílnou součástí jsou i parkovací místa.

Lokalita

Rezidence Bubeneč Gardens se nachází ve velmi oblíbené lokalitě Praha 6 – Bubeneč. Ta svým obyvatelům přináší nejen výbornou občanskou vybavenost a zcela bezproblémovou dopravní dostupnost, ale především krásnou přírodou a dostatek míst ke sportu i relaxu. Parky Stromovka a Letná jsou přímo stvořené pro běh, procházky či pikniky, stejně jako nábřeží řeky Vltavy. Na své si v sousedství však přijdou také příznivci kultury a historie, a to díky muzeím, galeriím, historickým památníkům a vilám, divadlům či kinům. Samozřejmostí jsou ovšem také školy, úřady, pošta, restaurace a obchody. Dopravu do ostatních městských částí zajišťují tramvajové linky, autobusové linky a trasa metra A a C. Automobilem snadno najedete na Pražský okruh.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »