Britská čtvrť VIII

Oblíbené Cena od: 3 937 821 Kč - Byty
32 - 107 m2Vytisknout Praha 5

Britská čtvrť VIII

Developerský projekt Britská čtvrť VIII je další úspěšnou etapu společnosti FINEP. Moderně vyhlížející rezidenční dům, který oplývá zajímavou a nadčasovou architektonickou podobou. Kvalitní stavební materiály se podepsaly na nízkých provozních nákladech. Objekt disponuje energetickým štítkem skupiny B.
Několikapodlažní dům nabízí 62 bytových jednotek s vyšším standardem vnitřního vybavení. Budoucím rezidentům se dostane maximálního pohodlí, komfortu a patřičného soukromí. Nechybí například bezbariérový přístup, podzemní a venkovní parkovací stání. Součástí projektu Britská čtvrť VIII je prodloužená tříletá záruka.
Další etapy projektu Britská čtvrť:
Britská čtvrť IX
Britská čtvrť VII
Britská čtvrť VI

Lokalita

Praha 5 – Stodůlky jsou příjemnou oblastí pro trvalé žití. Místo s velkým centrálním parkem, v němž se lze oddávat relaxaci, odpočinku a pohybovým aktivitám. Milovníci sportu si mohou zahrát volejbal, tenis, basketbal nebo se věnovat cyklistice. Okolí je navíc protnuto historickými a přírodními zajímavostmi, jež vybízí k rodinným výletům.
Středobodem Západního Města je nově vybudované náměstí s administrativní budovou City West a řadou přidružených služeb. Narazit můžete na obchody, školy a školky, restaurace a jiné. Právě zde se nachází také stanice metra B a městská hromadná doprava, s níž vyrazíte k ostatním obchodním domům, jako jsou IKEA, Datart a Tesco. Z pohledu dopravy oceníte Rozvadovskou spojku a Pražský okruh.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Svitákova, Praha 5 - Stodůlky
 • Cena od - do: 3 937 821 Kč - 5 769 856 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 32 - 107 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »