Britská čtvrť IX

Novinka Cena od: 2 412 602 Kč - Byty
32 - 107 m2Vytisknout Praha 5

Britská čtvrť IX

V rámci deváté etapy developerského projektu Britská čtvrť IX se můžete těšit na bytový dům s energetickým štítkem B, v němž je 119 jednotek. Moderně vyhlížející objekt vznikl pod záštitou společnosti FINEP, která na něm pracovala s odborníky z ABM Architekti. Originální design, praktické rozvržení vnitřních prostor a nadstandardní záruka 3 roky.
Díky pestrému dispozičnímu uspořádání od 1+kk do 4+kk si na své přijdou jak svobodné páry, tak rodiny s dětmi. Každého určitě potěší kvalitní vnitřní vybavení, bezbariérový přístup, balkony a možnost parkování. Stání se nachází venku a v podzemní části bytového domu.
Další etapy projektu Britská čtvrť:
Britská čtvrť VIII
Britská čtvrť VII
Britská čtvrť VI

Lokalita

Západní Město na Praze 5 – Stodůlky je moderně vyhlížející lokalitou. Dominantou tohoto místa je centrální náměstí se spoustou obchůdků, restaurací a mnohými jinými službami. Chybět vám nebude například bankomat nebo školská zařízení. K větším nákupním domům se dopravíte prostřednictvím MHD a stanice metra.
Opakem architektonicky propracovaného náměstí je nově vybudovaný centrální park o patřičné velikosti, v němž je hodně hřišť, včetně těch dětských. Užívat si můžete nejenom při procházkách, ale také při volejbalu, basketbalu a tenisu. V blízkém okolí se nachází například Kulturní dům Mlejn, TJ Sokol Stodůlky, Středověké městečko Řepora a další zajímavosti.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Svitákova, Praha 5 - Stodůlky
 • Cena od - do: 2 412 602 Kč - 7 973 379 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 32 - 107 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »