BD Vista

Novinka Cena od: NA - Byty
28 – 35 m2Vytisknout Brno - Černá Pole

BD Vista

BD Vista je název developerského projektu, který vzniká pod záštitou investora ZONER INVEST a.s. Několikapodlažní dům s jednoduchou a osobitou architekturou, jež přináší 66 malometrážních bytů. Ty mají společné dispozice 1+kk a nabízí celkovou podlahovou plochu od 28 m2 do 35 m2. Moderní a stylové obydlí, k němuž v některých případech náleží také lodžie o rozměru 4 m2.
V rámci komfortního obydlí lze získat sklepní kóji nebo podzemní garážové stání. Výjimkou není ani možnost parkování před domem. Projekt BD Vista splňuje všechny požadavky novodobého stavitelství a předkládá patřičný životní nadstandard. Kompletní stavební dílo bude dokončeno v březnu 2017, již nyní však můžete zakoupit bytové jednotky.

Lokalita

Oblast Černých Polí v Brně patří k velice oblíbeným. Projekt BD Vista stojí v ulici tř. Generála Píky, kde se vám dostane vynikající dopravní dostupnosti do ostatních částí města. Vyrazit lze buď městskou hromadnou dopravou, tramvají či vlastním automobilem. V okolí se nachází Botanická zahrada, území Planýrka nebo relaxační centrum ZONE4YOU, kde se budete oddávat relaxaci a pohybovým aktivitám.
Chybět vám samozřejmě nesmí služby důležité pro každodenní spokojené žití. V tomto směru lze jmenovat určitě školy, lékárnu, supermarkety, knihovnu a řadu restaurací a kaváren, kde si pochutnáte na kvalitním jídle a posedíte se svými přáteli. Brno je městem, které si brzy zamilujete.

Více informací o projektu:

 • Adresa: tř. Generála Píky, Brno – Černé Pole, 613 00
 • Cena od - do: Cena nezveřejněna
 • Dispozice: 1+kk
 • Plocha od - do: 28 – 35 m2
 • Developer: ZONER INVEST a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »