Barrandov Hills

Vyprodáno Cena od: 1 919 000 Kč - Byty, Luxusní
35 - 140 m2Vytisknout Praha 5

Barrandov Hills

Luxusním bydlením je developerský projekt Barrandov Hills. Ten nabízí nespočet bytů různých velikostí. Vybírat můžete od nejmenšího od 42 metrů čtverečních až po 115 metrů čtverečních. Dispozičně jsou byty členěny od 1+kk až po 4+kk. Unikátním jsou však byty v horních patrech jednotlivých domů, které mají dispoziční řešení 5+kk. Ke všem bytům je možné zakoupit jednak sklepní kóje různých rozměrů, tak ale i podzemní garážové stání. Při realizaci developerského projektu Barrandov Hills byl kladen velký důraz na bezpečí, které zajišťuje pravidelné monitorování nepřetržitou bezpečnostní službou. Do bytového komplexu lze vjet pouze přes vrátnici, která je nonstop hlídána.

Lokalita

Městská část na Praze 5 zvaná Barrandov je velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitou, která se vyznačuje skvělou dopravní dostupností. Samozřejmostí jsou mateřské a základní školy, supermarkety, restaurace, poliklinika či banka a pošta. Projekt Barrandov Hills je obklopen také krásnou přírodou v podobě Prokopského údolí a svahu Kavčí hory. Jedná se tedy o ideální prostředí pro aktivní trávení volného času. Ať už preferujete cyklistiku, běh či jen procházky s dětmi. V blízkosti projektu je možné využívat tramvajovou zastávku Geologická, ze které se během 20 minut dostanete do samotného centra hlavního města.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »