Barrandov Hills

Luxusní Cena od: 1 919 000 Kč - Byty, Luxusní
35 - 140 m2Vytisknout Praha 5

Barrandov Hills

Luxusním bydlením je developerský projekt Barrandov Hills. Ten nabízí nespočet bytů různých velikostí. Vybírat můžete od nejmenšího od 42 metrů čtverečních až po 115 metrů čtverečních. Dispozičně jsou byty členěny od 1+kk až po 4+kk. Unikátním jsou však byty v horních patrech jednotlivých domů, které mají dispoziční řešení 5+kk. Ke všem bytům je možné zakoupit jednak sklepní kóje různých rozměrů, tak ale i podzemní garážové stání. Při realizaci developerského projektu Barrandov Hills byl kladen velký důraz na bezpečí, které zajišťuje pravidelné monitorování nepřetržitou bezpečnostní službou. Do bytového komplexu lze vjet pouze přes vrátnici, která je nonstop hlídána.

Lokalita

Městská část na Praze 5 zvaná Barrandov je velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitou, která se vyznačuje skvělou dopravní dostupností. Samozřejmostí jsou mateřské a základní školy, supermarkety, restaurace, poliklinika či banka a pošta. Projekt Barrandov Hills je obklopen také krásnou přírodou v podobě Prokopského údolí a svahu Kavčí hory. Jedná se tedy o ideální prostředí pro aktivní trávení volného času. Ať už preferujete cyklistiku, běh či jen procházky s dětmi. V blízkosti projektu je možné využívat tramvajovou zastávku Geologická, ze které se během 20 minut dostanete do samotného centra hlavního města.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »