Atrium Slezská

Skvělá lokalita Cena od: NA - Byty
31 – 151 m2Vytisknout Ostrava

Atrium Slezská

Atrium Slezská je moderním developerským projektem, jenž svým uspořádáním tvoří uzavřený vnitroblok. Ten slouží pro dětské hrátky a relaxaci. Několikapodlažní komplex má velice působivou architekturu. K bytovým jednotkám náleží balkony a terasy. Nechybí ani profesionální zabezpečení objektu, sklepní kóje a garážová stání.
Celkem je nabízeno 129 bytů. Atrium Slezská dokáže svými dispozicemi 1+kk – 4+kk pokrýt libovolnou poptávku. Dokazuje to také rozptyl podlahových ploch od 31 m2 do 151 m2. Za moderně vyhlížející fasádou se ukrývá nadstandardní bytové vybavení s jedinečným výhledem po okolí. Zázemí, které je pojí s výhodnou investicí do vlastního obydlí.

Lokalita

Slezská Ostrava je místem, jež si velice rychle zamilujete. Bude to především pro jeho snadnou dopravní dostupnost, patřičnou občanskou vybavenost a okolní zeleň. Developerský projekt Atrium Slezská je situován na jednom z nejvýše položených působišť, díky čemuž máte k dispozici úchvatný výhled na Beskydy a další panorama.
Jen 100 m od komplexu se nachází autobusová zastávka. O kousek dál je to samoobsluha, restaurace, poliklinika a školka. V pěší vzdálenosti je také základní škola a gymnázium. Služby, které máte na dosah ruky a rozšíříte je přesunem do samotného centra města. Nastěhujte se tam, kde se nebudete ochuzovat o kulturní, sportovní a zábavní žití. Místní oblast vám nabídne spoustu pohybových aktivit i způsobů, jak relaxovat.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Slezská Ostrava
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 31 – 151 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »