Atrium Kobylisy

Novinka Cena od: 1 748 860 Kč - Byty
30 - 131 m2Vytisknout Praha 8

Atrium Kobylisy

Atrium Kobylisy, to je název developerského projektu navazujícího na stavební dílo Kobylisy I, které zaštiťuje společnost CTR group a.s. V tomto případě jde o dva bytové domy ve tvaru písmene L, díky jejichž situování vzniká uzavřený areál plný zeleně a odpočinkových ploch. Třípodlažní a šestipodlažní budovy, jež ukrývají celkem 140 bytů.
Jejich dispoziční uspořádání je 1+kk až 5+kk, přičemž každé jednotce náleží buď balkon, lodžie nebo prostorná terasa. K nepřehlédnutelným kladům patří unikátní architektonická podoba ve spojení se špičkovými stavebními materiály. Vše dohromady splňuje energetickou náročnost třídy B. Extravagantní projekt nabízející vyšší standard vnitřního vybavení.

Lokalita

Praha 8 – Kobylisy, to je tradiční situování s velkou spoustou služeb. Projekt Atrium Kobylisy je obklopen školskými a sportovními zařízeními, restauracemi, obchodními domy a supermarkety. Nechybí však ani kino Ládví a Divadlo Karla Hackera. Pokud jde o dopravní dostupnost, je řešena prostřednictvím MHD a stanice metra C – Kobylisy. Ta je vzdálena jen několik minut chůze od bytového komplexu.
I přesto, že budete žít v hlavní metropoli, nebudete ochuzeni o patřičnou zeleň. K dispozici vám bude například Ďáblický a Čimický háj, vyrazit můžete do botanické a zoologické zahrady v Troji nebo dáte přednost koupališti Ládví a Na Stírce. Přírodní zázemí určená pro relaxaci a pohybové aktivity.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Čumpelíkova, Praha 8 - Kobylisy
 • Cena od - do: 1 748 860 Kč - 13 490 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk
 • Plocha od - do: 30 - 131 m2
 • Developer: CTR group a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »