Art Club Lipence

Luxusní Cena od: NA - Domy, Luxusní
274 - 619 m2Vytisknout Praha 5

Art Club Lipence

Art Club Lipence nabízí exkluzivní bydlení v luxusním komplexu sedmi vil. Součástí areálu je dostatek zeleně, která zajišťuje soukromí budoucím rezidentům. Nízkoenergeticky náročné vily disponují velkorysými prostory a rozlehlými zahradami. Dvoupodlažní vily A, B, C jsou navrženy do půdorysového tvaru T. Vynikají nejen svým půdorysem ve tvaru „T“, ale také velkoformátovými okny, které dodávají na světlosti a vzdušnosti interiéru. Vila D je dokonale snoubena se zahradou a okolní krajinou. Vila E vyniká svou bezbariérovostí a vila F nabízí chytré dispoziční řešení, díky čemuž jedno celé patro lze využít jako bydlení pro hosty či seniory. Poslední vila G představuje to nejluxusnější bydlení, které jistě splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Všechny vily spojuje příjezdová komunikace se vstupní bránou.

Lokalita

Exkluzivní rezidenční projekt Art Club Lipence je vystavěn na Praze 5 mezi ulicemi Černošická a Oddechová. Okolní krajina v podobě Brdských vrchů a řeky Berounky láká ke sportu i k procházkám. Nedaleko areálu nechybí ani golfové hřiště Zbraslav a cyklostezky. Samozřejmostí je také dostačující občanská vybavenost, kterou doplňuje vedlejší lokalita Zbraslav. Pár metrů vzdálená autobusová zastávka zajišťuje pohodlné cestování do centra Prahy i dalších lokalit. Automobilem se snadno dostanete na rychlostní komunikaci Strakonická, která navazuje na známý Pražský okruh. V samotném centru metropole jste tak za 15 minut.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Podolské Schody
Novinka

Podolské Schody

Developerský projekt Podolské schody nabízí luxusní bydlení s… Více

3 640 000 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »