Apus Villa

Luxusní Cena od: NA - Byty, Luxusní
28 – 147 m2Vytisknout Praha 2

Apus Villa

Projekt s názvem Apus Villa se skládá ze dvou budov. Objekt A je zmodernizován a ukrývá v sobě kromě bytových jednotek také komerční a administrativní prostory. Navazující budova s označením B je zcela nová. V jejích dvou podzemních podlažích jsou garážová stání. V nadzemních patrech pak bytové jednotky s dispozičním uspořádáním 1+kk až 5+kk.
Apus Villa, to je specifická architektura spojená s kvalitou stavebních materiálů. Nedílnou součástí tohoto harmonického celku je velkorysá odpočinková zóna, kde se nachází spousta květin a další zeleně. Potenciální rezidenti si mohou vybírat jednotky o podlahové ploše 27,8 m2 až 147 m2, přičemž důležitou součástí bytů jsou terasy nebo balkony.

Lokalita

Nové Město v ulici Královská 13. Přesně tam je situován projekt Apus Villa nacházející se na pravém břehu řeky Vltavy. Stavba je situována v památkové zóně, takže o příjemné prostředí se spoustou klidu a soukromí jistě nebudete mít nouzi. Historické jádro Prahy podtrhují také okolní zelené plochy vybízející k relaxaci a odpočinku.
V okolí projektu se samozřejmě nachází pestrá občanská vybavenost uspokojující děti i dospělé. Školy, školky, obchody, banky, pošta, lékárna, restaurace, kavárny a mnohé další. V rámci volnočasových aktivit se můžete věnovat některému ze sportů v místních spolcích nebo v moderních multifunkčních halách. Nové Město se stane vaším nadstandardním domovem se vším všudy.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Krakovská 13, Praha – Nové Město
 • Cena od - do: na vyžádání
 • Dispozice: 1+kk – 5+kk
 • Plocha od - do: 28 – 147 m2
 • Developer: REKO a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »