Alfarezidence

 • IMG_6913u-zmenseno
 • IMG_7007u-zmenseno
 • IMG_7008u-zmenseno
 • IMG_6918u-zmenseno
 • IMG_6925u-zmenseno
 • IMG_6971u-zmenseno
 • IMG_7002u-zmenseno
 • MTS-Vackov - Alfarezidence-zmenseno

Číslo nemovitosti : alfarezidence

Vyrodáno Cena od: 3 668 000 Kč - Byty
57 - 120 m2 Vytisknout

Projekt Alfarezidence představuje celkem 11 čtyřpodlažních domů, které nabízí ideální prostředí pro rodinný život. Jednotlivé domy se člení do tří skupin, které disponují svou vlastní zahradou a společenskou hernou, která je určena pouze pro rezidenty. Vedle těchto zón se nachází krásné a upravené zahrady s množstvím odpočinkových míst. Výhodou čtyřpodlažních domů je, že obyvatelé nejsou ve výhledu omezováni výškovými budovami. Celá rezidence je velmi vzdušná a prostorná. Samotné byty v Alfarezidenci mají dispoziční členění od 2+kk až po 4+kk. Ke standardům bytů patří zařízená koupelna a dřevěné třívrstvé podlahy. Obklady koupelny, stejně jako vodovodní baterie a dekory podlah lze vybírat z několika katalogových variant.

Lokalita

Projekt Alfarezidence se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov. Tato lokalita splňuje vše potřebné pro kvalitní a moderní život. Ať už jste milovníky sportu, kultury či přírody, zajisté si přijdete na své. V blízkosti projektu se nachází parky Židovské pece a Parukářka, které jsou jako stvořené pro odpočinek, sport, relaxaci nebo piknik s rodinou či přáteli. Na velké nákupy se můžete vydat do obchodního centra Palác Flora, kde je vám k dispozici i mnoho restaurací, kaváren a kino. Samozřejmostí jsou v blízkém okolí také školy, školky, pobočka České pošty, služební stanice Městské policie a poliklinika. Bezproblémová je i dopravní dostupnost v podobě městské hromadné dopravy. Z mnoha autobusových a tramvajových zastávek se dostanete do všech koutů Prahy.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Rezidence Sobín
Oblíbené

Rezidence Sobín

Rezidence Sobín Rezidence Sobín představuje komplex šesti domů. Ty nabízí… Více

NA
Byty Vokáčova
Oblíbené

Byty Vokáčova

Byty Vokáčova Projekt Byty Vokáčova nabízí 38 bytových jednotek a… Více

NA
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »