Alfarezidence

Vyprodáno Cena od: 3 668 000 Kč - Byty
57 - 120 m2Vytisknout Praha 3

Projekt Alfarezidence představuje celkem 11 čtyřpodlažních domů, které nabízí ideální prostředí pro rodinný život. Jednotlivé domy se člení do tří skupin, které disponují svou vlastní zahradou a společenskou hernou, která je určena pouze pro rezidenty. Vedle těchto zón se nachází krásné a upravené zahrady s množstvím odpočinkových míst. Výhodou čtyřpodlažních domů je, že obyvatelé nejsou ve výhledu omezováni výškovými budovami. Celá rezidence je velmi vzdušná a prostorná. Samotné byty v Alfarezidenci mají dispoziční členění od 2+kk až po 4+kk. Ke standardům bytů patří zařízená koupelna a dřevěné třívrstvé podlahy. Obklady koupelny, stejně jako vodovodní baterie a dekory podlah lze vybírat z několika katalogových variant.

Lokalita

Projekt Alfarezidence se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov. Tato lokalita splňuje vše potřebné pro kvalitní a moderní život. Ať už jste milovníky sportu, kultury či přírody, zajisté si přijdete na své. V blízkosti projektu se nachází parky Židovské pece a Parukářka, které jsou jako stvořené pro odpočinek, sport, relaxaci nebo piknik s rodinou či přáteli. Na velké nákupy se můžete vydat do obchodního centra Palác Flora, kde je vám k dispozici i mnoho restaurací, kaváren a kino. Samozřejmostí jsou v blízkém okolí také školy, školky, pobočka České pošty, služební stanice Městské policie a poliklinika. Bezproblémová je i dopravní dostupnost v podobě městské hromadné dopravy. Z mnoha autobusových a tramvajových zastávek se dostanete do všech koutů Prahy.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »