4Blok

Novinka Cena od: 2 166 000 Kč - Byty
30 - 180 m2Vytisknout Praha 10

4Blok

Developerský projekt 4Blok představuje moderní bydlení zaměřené především na mladé rezidenty, jejichž požadavky jsou kvalitní, praktické a finančně dostupné bydlení v blízkosti centra Prahy. Projekt v sobě snoubí ekologii s modernou, kterou jistě mladí zájemci také ocení. Samozřejmostí je například zavlažování společné zahrady ze zásobníku dešťové vody nebo možnost nabití elektromobilu v garážích domu. Vybírat můžete z 210 bytů o dispozičním členění od 1+kk až po 5+kk. Součástí přízemních bytů je menší předzahrádka se skladovací kójí. Ke každému bytu také náleží například protipožární bezpečnostní dveře, eurookna, internet a balkon či terasa. Automobily lze pohodlně parkovat v podzemní garáži.

Lokalita

Developerský projekt 4Blok je vybudován na Praze 10. Konkrétně se nachází na rozhraní Vinohrad v lukrativní lokalitě Vršovice. Díky blízkosti samotného centra je dopravní dostupnost zcela bezproblémová. Zastávku autobusu a tramvaje najdete přímo před domem. Do centra i okolí se tak dostanete během pár minut. Automobilem se můžete napojit na Jižní spojku, kde jste za necelých pět minut. Vršovice jsou momentálně revitalizovány, a tak se budoucí rezidenti mohou těšit na nové pěší zóny, mnoho zeleně a parků. V blízkosti projektu také najdete úřad, banky, školy a školky, ale i obchodní centrum Eden či mnoho restaurací a sportovních zařízení. Místní občané si užijí mnoho společenského vyžití a to díky pravidelně se konajícím farmářským trhů a nejrůznějším slavnostem.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »