News

Check out market updates

Moravská stavební

Moravská stavební

moravska_stavebni_logoDeveloperská společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. bylo založena v roce 1998. Za dlouhou dobu působení společnost postavila více než 3 250 bytů a rodinných domů a realizovala přes 17 430 m2 komerčních prostor. Moravská stavební proto patří k renomovaným českým developerským společnostem.

Moravská stavební se zaměřuje na výstavbu rezidenčních nemovitostí, a to jak rodinných, tak i bytových domů, které jsou situovány v Praze a v moravské metropoli Brno. Zároveň se společnost věnuje výstavbě komerčních a administrativních nemovitostí. Filozofií společnosti je realizovat nové projekty v rozvojových lokalitách s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

K úspěšným pražským realizovaným projektům se například řadí bytová rezidence Podbaba, komfortní bytový dům Rezidence Trinity, atraktivní rodinné domy Praha – Vinoř, bytový dům se 79 byty Praha – Leťnany a mnoho dalších. Z brněnské výstavby nelze nezmínit bytové domy Panorama v Bystrci, luxusní bytovou Rezidenci Lužánky nebo moderní administrativní budovu Vídeňská.

Při všech realizacích si Moravská stavební – INVEST, a.s. zakládá na vysoké kvalitě výstavby, nejvyšším odborném zpracování jak projektů, tak i samotné výstavby, a především klade důraz na komfortní bydlení všech budoucích klientů.

Projekty developera Moravská stavební:

Praha:
Rodinné domy Vinoř
RD Přezletice
Praha 6 – Podbaba
Rodinné domy Cholupice

Brno:
Bytové domy Panorama II
Rezidence Lužánky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *