News

Check out market updates

Mondia

Mondia

mondia_logoSpolečnost s ručením omezeným Mondia byla založena roku 1993. Dnes se pyšní s více jak dvacetiletými zkušenostmi z oblasti developmentu. Mezi její hlavní developerské činnosti patří prodej stavebních pozemků, výstavba rodinných a bytových domů a následně i jejich prodej či pronájem.

Mondia, s.r.o. nabízí komplexní developerské služby a specializuje se především na individuální servis. Smyslem developera je vytvářet šťastné rodinné bydlení, ať už v rodinných domech či v bytových jednotkách. Společnost klade velký důraz na výběr vhodné lokality. Díky individuálnímu přístupu Mondia, s.r.o. má co nabídnout i těm nejnáročnějším klientům.

Společnost se kromě developmentu zabývá také prodejní činností. Cizí jí není ani architektura. Bohaté spektrum služeb zaručuje flexibilitu a ve výsledku snižuje celkové náklady. Mondia, s.r.o. pracovala pro řadu externích developerských firem, a to i pro zahraniční.

Pod taktovkou společnosti vznikl developerský projekt Kopanský mlýn. Ten představuje soubor rodinných domů ve Statenicích a přináší ojedinělé bydlení, které v sobě snoubí unikátní architektonické řešení, krásnou přírodu, komfort a kvalitu.

Projekty developera Mondia:

Kopanský mlýn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *