News

Check out market updates

M&K Development

M&K Development

mk_development_logoZaložení akciové společnosti M&K Development se datuje do roku 2003. M&K Development sdružuje několik dceřiných společností, které se zaměřují na development a akvizice velkých investičních projektů. Společnost realizuje výstavbu rezidenčních, administrativních i obchodních nemovitostí. Zároveň se také podílí na realizaci sportovních areálů i letišť. Své služby M&K Development poskytuje i dalším renomovaným developerům.

Předností developerské společnosti M&K Development je kompletní vedení projektů od jejich počátků, které zahrnují územní plány, přes výstavbu až po celkové uvedení budov do provozu. Společnost klade vysoký důraz na racionalizaci nákladů, které pomáhají dodržovat stanovený rozpočet a příznivě ovlivňují konečné ceny pro zákazníky.

Akciová společnost M&K Development stojí za celou řadou úspěšných developerských projektů, mezi které patří výstavba bytových domů Čakovický park, bytové rezidence Kopretina a Čtyřlístek, sportovní stadion Slávie nebo Prague Golf City.

O úspěších svědčí řada ocenění. Například jednotlivé etapy výstavby bytových domů Čakovický park se staly absolutními vítězi v kategorii veřejnosti v Realitním projektu roku v ročnících 2011, 2012 a 2014.

Projekty developera M&K Development:

Bubeneč Gardens
Čakovický park

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *