News

Check out market updates

Metrostav

Metrostav

metrostav_logoDeveloperská společnost Metrostav a.s. vznikla koncem roku 1990. Díky svému dlouholetému působení v oblasti dvelopmentu se pyšní mnoha zkušenostmi. Zároveň je vedoucí společností Skupiny Metrostav.

Developer jako nástupce národního podniku Metrostav se podílel na výstavbě pražského metra. Dnes se zabývá především rekonstrukcí památkových objektů a výstavbou průmyslových, bytových a občanských budov.

Trvale dynamicky rozvíjející se stavební společnost pracuje s maximálním ohledem na životním prostředí, a to ať už na realizaci administrativních budov, nákupních center, rodinných domů, bytových domů, elektráren, mostů či na zmiňovaných trasách pražského metra. Velkou specializací společnosti je zajišťování činností prováděných hornickým způsobem. Mezi portfolio staveb patří i ty podzemní v podobě tunelů, podchodů, šachet či vrtů. Cizí nejsou developerovi ani inženýrské stavby, jako jsou úpravy toků, nádrže, demolice staveb a úpravy území.

Metrostav je držitelem několika významných certifikátů, díky kterým se může podílet na významných armádních zakázkách. Firma je držitelem také certifikátu Národního bezpečnostního úřadu.

Pod taktovkou akciové společnosti vznikl například obytný soubor Kajetánka, Rezidenční park Na Vackově nebo Multifunkční centrum QUADRIO.

Projekty developera Metrostav:

Alfarezidence – vyprodáno
Bytový dům Městská brána

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *