News

Check out market updates

LUNA PROPERTY

LUNA PROPERTY

luna_logoSpolečnost Luna Property s.r.o. vznikla v roce 2007. Luna Property vlastní rakouskou bankovní a investiční skupinu Raiffeisen. Konkrétně je Luna Property členem divize Raiffeisen Leasing Real Estate, která se zaměřuje na financování nemovitostí. Bankovní skupina Raiffeisen patří mezi největší rakouské banky a v České republice působí již od roku 1993.

Developerská společnost Luna Property je ve skupině Raiffeisen Leasing Real Estate vyčleněna výhradně pro výstavbu bytových domů v Praze. Luna Property klade vysoký důraz na vhodný výběr lokalit s vysokou občanskou vybaveností a s vysokým potencionálem dalšího rozvoje. Developerské projekty od Luna Property zaručují nejen kvalitní výstavbu, ale také spokojené bydlení se snadným dosahem veškerých služeb.

Při realizaci všech bytů jsou kladeny vysoké nároky na použité materiály i technologické postupy. Efektivní proces plánování přitom umožňuje hospodárnost všech projektů, která se promítá do příznivé prodejní ceny bytů.

Mezi projekty od společnosti Luna Property se řadí Rezidence Vrtilka, která dokonale propojuje výstavbu rodinných a řadových domů. Tím vytváří ideální prostředí pro klidný rodinný život s blízkou dostupností všech služeb.

Projekty developera LUNA PROPERTY:

Rezidence Vrtilka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *