Okres Zlín nabízí novostavby a nové byty či domy v těchto obcích:

Luhačovice

Zlín

Okres Zlín nabízí novostavby a nové byty či domy v těchto obcích:

Luhačovice

Bytový dům Kúty

Bytový dům Kúty
Oblíbené
Cena od: 1 740 000 Kč - Byty

Bytový dům Kúty je nízkoenergetickým objektem splňujícím energetickou náročnost skupiny B. Obydlí určené pro náročné rezidenty, jež dávají přednost moderní a svěží architektuře, plastovým oknům s trojskly,…

Detail projektu
44 – 100 m2 Zlín

Byty Malenovice

Byty Malenovice
Novinka
Cena od: NA - Byty

Byty Malenovice, to je developerský projekt o třech podlažích ve tvaru písmene U, jež je rozdělen do tří bloků s písmeny A, B a C. Celkem je předkládáno…

Detail projektu
105 m2 Zlín

Apartmány Eden

Apartmány Eden
Luxusní
Cena od: NA - Byty, Luxusní

Developerský projekt Apartmány Eden je tvořen unikátní přístavbou nad obchodním domem. Právě v těchto prostorách vzniklo celkem 12 originálně řešených apartmánů, k nimž náleží terasy, zelené plochy a…

Detail projektu
Zlín - Luhačovice
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »